čtvrtek 22. srpna 2013

Veeam: Správa licenčních klíčů na licenčním portále

Pokud si chcete stáhnout licenční klíče (ztráta současných, reinstalace, upgrade při nové verzi) k produktům Veeam nebo zadat požadavek na podporu lze tak udělat přes Veeam portál přihlášením se (případně registrací, pokud ji ještě nemáte) na stránkách www.veeam.com.

Přihlášení/registrace do portálu Veeam


Na stránkách Veeam v pravém horním rohu kliknete na Sign In.


Otevře se vám nová stránka, kde se můžete rovnou přihlásit, pokud již máte aktivní účet, nebo zaregistrovat. K přihlášení i registraci používejte email, který jste zadali při „Registraci zákazníka pro objednávku licencí“ na našich stránkách (http://oldanygroup.cz/go/regsw), tento email můžete najít i v licenčním souboru. Je důležité použít tento email, protože je spárován s licencemi.

Registrace


Pokud ještě zaregistrováni nejste, kliknete na Register. Jako první vyplníte registrační formulář.

  • Pozor: Ve jménech nesmíte používat diakritiku.
  • Jako Business email zadáte email, který jste zadali při „Registraci zákazníka pro objednávku licencí“ na našich stránkách (http://oldanygroup.cz/go/regsw), tento email můžete najít i v licenčním souboru.

Po vyplnění všech položek zadáte Submit a bude vám na zadaný email poslán aktivační email. Kliknutím na aktivační odkaz v emailu se aktivuje váš účet a rovnou se vám otevře stránka s License Management Portal, kde si můžete stáhnout nové licenční klíče.
Na email vám poté bude posláno potvrzení o úspěšné registraci s vaším dočasným heslem, které si v License Management Portal můžete změnit.

Přihlášení


Pokud již máte aktivní účet, tak musíte po přihlášení v pravém rohu kliknout na Welcome a dále My account, abyste se dostali do License Management Portal, kde si můžete stáhnout nové licenční klíče.


License Management Portal


Po vstupu na stránku License Management Portal nejprve uvidíte sekci Trial Keys, kde si můžete vyžádat klíče pouze pro trial verzi, když ale sjedete níže na stránce, najdete sekci Production Keys, kde si můžete stáhnout licenční klíče k vašim Veeam produktům. Licenční klíče si můžete stáhnout jednoduše kliknutím na Download.


Pokud byste nemohli licenční klíče stáhnout, nebo byste vámi zakoupené licence vůbec neviděli, případně byste měli jiný problém, můžete kontaktovat Veeam Support přímo z License Management Portal kliknutím na Get Support. Nebo napsat email na support@veeam.com nebo kontaktovat nás na emailu sales@oldanygroup.cz.


V případě jakýchkoli potíží se prosím obraťte na svého obchodníka nebo obecný email sales@oldanygroup.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat